Vaikams Kūdikių Barškučių Žaislai Mielas Animacinių Filmų Švietimo Pliušinis Berniukų, Mergaičių Komfortą Gyvūnų Vertus Žiedas Naujagimio Vystymuisi Komfortą Žaislai

pinigų muilas, lalka, namų ūkio muilas, indų ploviklis, makiažo rinkinys žaislas, makiažas princesė, wa, Princesė, skystas muilas, sylvanian

Savybės:

PRODUKTO INFORMACIJA: Pavadinimas: žaislai Medžiaga: Sofe pliušas Forma: Animacinių filmų gyvūnų Tinka: 0+ mėnesių kūdikių PRODUKTO SAVYBĖS: 1. Mielas animacinių filmų gyvūnų formų ir ryškių spalvų, suteikti baby skirtingų regėjimo ir jutimo patirties. 2. Medžiagos yra netoksiškos ir minkštas, ir jis yra artimas kontaktas su kūdikiu, ir saugus. 3. Yra bebe viduryje pritraukti vaiko dėmesį ir, kad kūdikis jaučiasi neribotos įdomus. 4. Dydis yra teisė, naudotis kūdikio rankena galimybes.

Savybės Įdaryti
Sertifikavimo NĖRA