Portugalijos Vestuvių Pasveikinimo Ženklas Lipdukai Kaimiškas Medinis Vinilo Lipdukai Bem-vindos ao nosso casamento Asmeninę Decal G743

portugalijos lipdukas, Kaimiškas, kaimiškas wed, pereiti skydo lipdukas katytė, pvc, medžio sienelė, portugalijos sienos, akmens medienos viryklė, žaislas medienos viryklė, suknelė majolica, Portugalų

Sienų Meninis Dekoravimas Vinilo Lipdukas Lipdukas Sukurti erdvę savo namų, biuro ar tikrai bet kur, kad demonstruoja savo asmenybės su savo nebrangūs, patvarūs, lengva įdiegti, vinilo grafika!!!

Gaminio Dydžiai :

S: 42x38 cm

M: 62x57 cm

Jei jums reikia kito dydžio,galite kreiptis į mus

Pls nepamirškite atsiųsti mums savo užsakymą vardus ir data , ačiū.

Apie mūsų vinilo lipdukai...

1. Mes naudojame tik aukštos kokybės, namų dekoro vinilo.

2.Įdiegti Plotas: lipdukai gali būti naudojami ant visų lygių paviršių, pavyzdžiui, Sienos, Langai, Durys, Spintos, Plastiko, Metalo, Plytelės, Plokštės ir .ir t.t., labai lengva taikyti ne matricoms arba ranka, tapyba! (Taikant lipdukus ant sienų tekstūra, bus šiek tiek sunkiau)

3.Lipdukai yra lengvai nuimamas, bet negali būti pakartotinai arba pakeisti; jūs galite pašalinti vinilo nepažeidus paviršiaus ar priėmimo jis purvinas.

4.Mes iškirpti tik iš vieno kietojo tonas spalvos vinilo, antra spalva viduje spalva jūsų sienos arba paviršiaus, kur norite jį pritaikyti.

5.Spalvos gali šiek tiek skirtis dėl jūsų KOMPIUTERIO nustatymų.

Dydis lipdukas gali būti šiek tiek didesni, kad parodyti jums visas detales

Atminkite, tai yra LIPDUKAS TIK.Nėra jokių požymių, įtraukti!

Labas, 1. Jei vestuvių dieną yra per trumpą laiką , yra didelė tikimybė, kad jūs negalite gavo paketą iki vestuvių, todėl aš ne rekomenduoju pirkti .Arba susisiekite su mumis pirmą duoti jums keletą patarimų.Mes neprisiimame priežastis grąžinamoji išmoka, kuri nebuvo gautas iki vestuvių.Prašome suprasti , ačiū. 2. Jei negavote pakuotės , arba gavo įvairių pavadinimas /Tekstas , pažeista pakuotė , prašome susisiekti su mumis prieš išvykdamas blogų atsiliepimų, mes galime iš naujo išsiųsti ar grąžinti jums .Prašome patikėti, kad mes ne tegul mūsų klientai nepatirs nuostolių.

Prekės Pavadinimas AIBOLI
Klasifikacija Grindų Lipdukai