Klasikinės muzikos mašinėle modelis antikvariniai metalo muzikos dėžutė vestuvių, gimtadienio dovana žaislas apdailos music box

lauke muzikos mediniai, senovinių karališkosios veidrodis, lauke muzikos, gimtadienis dekoro šalis, dekoro retro, miegamasis furnitur, antikos namai, brolis mašinėle, 10 " android tv box, smart tv box

Ypatybė:

*1. Klasikinis retro melodijos, mėgautis laimingas atsipalaiduoti laiko.Unikalus dizainas, išskirtinį išvaizdą, kūrybos apdaila.

*2. Prabangus apdailos, nėra elektros, aplinkos apsaugos, vairavimo režimą.Atsitiktinis siuntas "City Sky" ir "Alice"

*3.- Jungiklis yra dešinėje pusėje stalčius.Kai ji yra valcavimo, stalčius atidarytas ir koncertų garsai.Jūs galite suteikti jūsų partneris, šeimos, santuokos ir draugais.

*4.Stalčių galima atidaryti, ir muzika skambės, kai atidarote jį.

*5. Graži dovana Valentino Dienos proga

Specifikacija:

Pavadinimas: Retro Mašinėle Music Box

Medžiaga: plastmasinis organas, metalo komponentai

Ilgis: 14*15.5*14CM

Svoris: 420G

Paketų sąrašo:

1 * Music box

Pastaba:

1. Visos nuotraukos buvo profesionaliai kalibruotas, bet dėl aplinkos šviesos ir skirtingų ekrano prietaiso parametrus, nuotraukos ir straipsniai, matote, gali turėti tam tikrų nukrypimų.

2. Duomenys yra išmatuotas rankiniu būdu, gali būti šiek tiek nukrypimų, bet tai netrukdo naudojimui.

Stilius Retro ir Nostalgiškų/Senus Baldus
Medžiaga Betono/Cemento