Tooarts Kačių ir Goldfish Dovana Stiklo Papuošalas Gyvūnų Statulėlės Handblown Namų Dekoro katės statulėlės, namų dekoro priedai

ryšiai papuošalai, alavo figūrėlės, statulėlės mašina anime, stiklo figūrėlės žmonių, sunglass moterims, aksesuaras namuose, lepim, varlė skrybėlę, dekoro figurin, namų biuro dekoras šiuolaikinės

Aprašymas:

Ji yra įdomi mažų stiklo skulptūra.Maža juoda katė guli ant žuvų bakas, pažvelgė į žuvytės vidų keista, uodega buvo iškeltas didelis, atrodo labai džiaugiamės.Žuvų plaukioja vandenyje laisvai, burbulai, kad jis taptų realus.

Skulptūra yra subtiliai padarytas profesionalus meistras.Kiekvieną amatų patyręs daugiau nei 1000 aukštos temperatūros kepimo, modeliavimas, dažymas procesą.Tai yra glausta ir mados stilių, įvairių ir gražių spalvų, švelnus ir tikroviška informacija ir išskirtinį išvaizdą, sugavimai savo akis ant pirmo žvilgsnio.

Kad aukščiausia kokybė yra mūsų untiring siekimas.Dėl grynai rankų darbo procesus, subtilių niuansų yra bendri ir neišvengiamas.Ir tai taip pat, ką daro kiekviena skulptūra unikalus kūrinys.

Ar jis dedamas į studijų kambario, svetainės, biuro, arba kaip dovana kam nors, tai labai tinka ornamentu padidinti įdomus, apšviečia gyvenimą ir žaisti rankose.

Savybės:

Įdomu mažos skulptūros, tinkamas laikyti jį rankoje ir žaisti su.

Katė yra spoksoti į žuvų bako, tačiau žuvis lieka plaukimo laisvai.

Tikroviška išvaizda atspindi mūsų puikus modeliavimo įgūdžiai ir ekstremalių reikalavimų.

Rankų darbo amatų yra šiek tiek skirtumų, kurie daro kiekvienas gaminys unikalus.

Mažas ornamentas interjero erdvę, padidinti smagiau, apšviečia gyvenimą ir žaisti rankose.

Techniniai duomenys:

Medžiaga: Stiklas