Kietojo Dekoratyvinis String Užuolaidų 100*200/300*300CM Juoda Balta Pilka Classic Linija Užuolaidos Langą aklas Vanlance Kambario Dozatoriumi

aukščio baltos užuolaidos, dekoro kutas, lapų atspalvis, uaz žaliuzės, aklas langą, draded vertikalios žaliuzės, miršta užuolaidos, mėlynos užuolaidos turque, uždangą gyventi kambarys, filmas langą

modname=ckeditor

100% Brand New ir Aukštos Kokybės.Vientisos Spalvos Linija durų užuolaidos pridėti stilių, bet kokį langą ar duris.Suteikti patrauklią daliklis į atviras duris, padėti išlaikyti išskrenda.Gali būti naudojamas kaip durų užuolaidos, lango užuolaidos ar fone parduotuvės vitrinos.Namų Puošybai (svetainė, miegamasis, tualetas, balkonas), Viešbučio fojė, dekoravimas, Vestuvių scenos dekoracija.Kūrybos restoranas apdaila.Prekių:1 vnt Užuolaidų Montavimo būdas: Vamzdžių užuolaidų Medžiaga: 100% poliesteris Dydis informacijos: (Ilgis x Plotis): 200cm x 100 cm /78.74 x 39.37 colių (Ilgis x Plotis): 300cm x 300 cm / 118 x 118 colių ilgio užuolaidos gali būti sumažinti su žirklės patys, jūs galite sumažinti ilgio, ką norite, tai labai lengva!Jei norite, kad tankesnis poveikį, jūs galite nusipirkti daugiau .

Pastaba: Tai yra rankinis matavimas, gali būti ir 3-6cm klaida.Ir prekės spalva rodomos nuotraukos gali būti rodomi šiek tiek skirtis dėl jūsų kompiuterio monitoriaus, nes monitoriai yra ne kalibruotas pats.tikiuosi supratimo.

Naudoti viešbutis
modelis Verpalai Dažyti