3D Metalo Įspūdį 1934 Packard 12 Modelis Klasikinis Automobilio Modelio Rinkinys Asamblėjos Dėlionė "PASIDARYK pats" Vaikų Dovana Klasikinių Automobilių Žaislas

dėlionė 3d de metalo, las dėlionės, 3d metalo modelis, 3d metalo puzzl, laivo modelis, metalo puzzl, medienos puzzel, 3d "pasidaryk pats" metalo, metalo gamykloje rinkinys, Modelis

Ypatybė: Originalus dizainas, jokių klijų reikia.Būklė: 100% visiškai naujas ir aukštos kokybės.Nuostabios detales ir nuostabus "PASIDARYK pats" patirtis.Žingsnis po žingsnio vaizdo instrukcija, kurioje pozicijoje rytuose.Produkto pavadinimas: Packard 12 3D metalo automobilio įspūdį modelis 1934 m. Gaminio medžiaga: nerūdijančio plieno metalo Sudėtingumo lygis - ★ ★ ★ sąrašą įeina: 1 X 3D "PASIDARYK pats" metalo įspūdį žaislas Produktai Rodyti

1.Šio gaminio sudėtyje nėra baterijos, prašome pirkimo mygtuką baterijų patys.Ačiū! 2.Šis produktas yra statybiniai blokai , pirkėjas turėtų būti sukurti modelį, iš instrukcija! 3.Žaislai ir instrukcijos siųsti kartu. 4.Jei jums rasti, kad yra kokių nors spragų, kad jūsų paketas,Nereikia pateikti prašymo grąžinti pvm.Susisiekite su mumis ir mes išsiųsime trūkstamas vienetų jums.Ačiū!

1.Gerbiami klientai, mes pažadą pristatyti savo prekes per 5 dienas po recieving jūsų išmoką, jei jums pirkti daug daiktų pristatymas kartu, prašome padaryti, kad ir susisiekite su mumis sujungti laivybos mokesčiai už jus. 2.Prekės buvimo Vieta yra ne Kinijos.Tarptautinis pristatymas užtruks ilgiau laiko, nei vidaus, ir pristatymas gali būti atidėtas, nes kurjerių bendrovė, vietos muitinės ir (arba) pareigų ir kai kurių kitų neaiškumų (šventės, renginiai).Jei nenorite gauti jūsų prekė laiku, prašau susisiekite su mumis iš karto dėl papildomos pagalbos.Grįžti Priimti: 1. Jei nesate patenkintas mūsų prekės, grąžina yra priimama per 15 dienų nuo jos gavimo dienos. 2. Laivybos mokestis grąžinimo apmoka pirkėjas. 3. Gavęs grąžinamas daiktas, mes grąžinsime jums elemento kainą.

Medžiaga Metalo
Įspėjimas ne Ryti