Flynova pro Mini drone UFO plaukioja kamuolys suktuko vaikams, žaislai, Kamuoliai gudrybės Streso, Atleiskite, Rankiniai, Drones, Dovana Vaikams, Suaugusiems

nešiojamų ragų garsiakalbis, vyras nso, 2 drone, magic ball drone, quadcopt, drone už vaikas, gazolis nuotolinio automobilį, mini vertus, tranas, flynova, tranas

Produkto pavadinimas: Skraidymas Suktuko

Spalva: mėlyna/raudona/rožinė

Medžiaga: ABS + elektroniniai komponentai

Maitinimas: 200MAh ličio baterija pastatytas plaukioja kamuolys,

stebuklinga lazdelė, 1*AAA baterijos (produkto sudėtyje nėra baterijų)

Gaminio dydis: 9.5*9.5*9.5 cm

Pakavimo metodas: Box

Baterijos veikimo laikas: 10mins

Įkrovimo laikas:30 min

Skaičių LED žibintai: 14PCS

-Sveikatos ir saugos PP medžiagos

-USB įkrovimo

-paprastas valdymas,spalvotu LED apšvietimo efektas, atsparumas priklauso ir susidūrimo, gali kontroliuoti

plaukioja ballupanddown su magija wandIntelligent skrydžio

- Su trimis akinantys spalvų šviesos , jūsų plaukioja kamuolys žaislas atrodys neon krintanti žvaigždė, kai jums pradėti jį danguje.

- Tai lengva gauti pradėjo su kamuoliu žaislas .Įjunkite maitinimo mygtuką ir palaikykite žaislas į viršų, tada tiesiog purtyti pradėti ir suteikti jai išmesti!

- Pradeda savo žaislą , tada skambinti teisę grįžti į namų bazę - tai yra jūsų ranka - su Bumerangu.Lobizmas spining žaislas į orą, ir žiūrėti, kaip jis ratą tiesiai į jus.Sugauti jį, viena vertus, ir būti pasiruošę pradėti savo kitą apgauti.

- Žaislas kamuolys gali suktis itin sparčiai, o vizija vieta .Padėkite savo ranką po kamuolį ir sekite spining orb, kaip ilgai, kaip jūs galite, siekiant jausmas, kad esate naujo svorio.Kas sakė, kad magic buvo ne tikra?

-Rasti partnerį, arba visai grupei.Tada eikite freestyle kaip pelės žymeklį, tūptinės ir perduoti žaislas kamuolys ir forths.Kad viskas dar įdomiau, pagal spicing savo laimikį ir eina su įvairių juda.

Kamuolys*1

Anglų instrukcija*1

USB įkrovimo kabelis*1

Sertifikavimo CE