LPSECURITY kortelės balionėlis mechanizmas, automobilių Stovėjimo aikštelė, metro kioskas mašinos sistema

tz04 lpsecurity, lpsecurity 7m, bekontaktes mokėjimo, lpsecurity metalo, kioskas spausdintuvą, maisto kioskas, lpsecurity 5m, elektrinis durų užraktas lpsecurity, mdb, kioskas

Pagrindinės Savybės: 1.Pramoninis dizainas, prisitaikyti prie aukštos temperatūros ir kitų blogų aplinkoje; 2.Imituoti darbo jėgos trinties kortelių bendroves ,geriau prisitaikyti prie įvairių deformuoti korteles; ir užtikrinti, vienoje kortelėje metu 3.Kontrolierius aparatūros ir integruota operacinė sistema siekiant užtikrinti tinkamai veikia; 4.Iš anksto atsisakyti funkciją, pagreitinti deguonies padavimo greitis;didina kortelės box dizainas,vienos klasės pratęsiamas, papildomo aplink 100pieces kortelės gali būti pridėta 5.Keičiamas su transporto priemonės detektorius pasiekti kortelės išdavimas ir "vienas automobilis, vienas kortelė"; 6.Automatinis garso signalą, kai nėra korteles, mažiau korteles ar nesėkmės, automatinis atstatymas po 100seconds 7.Skaidrių dizainą, kad montavimas ir demontavimas lengviau; 8.Suformuoti gamybos užtikrinti aukštą nuoseklumą, tikslumą ir kokybę.Pagrindiniai techniniai duomenys: 1.Darbinė įtampa: DC 24 V (max srovė 2 A, statinė srovė 0.1 A) 2.Darbinė temperatūra: nuo -20 ° iki 85 ° 3.Veikimo drėgnumas: 30-90% (palyginti) 4.Naudojimo sąlygos: įrengti bin 5.Kortelę galima: plotis: 54+/-0.5 6 mm.Ilgis: 85+/-0.5 7 mm.Storis: 0.3-2.5 mm (reguliuojamas) 8.Kortelės medžiaga: Popierius arba Poliesterio kortelės 9.Net svoris kortelės dozatorius: 2.0 kg (įskaitant briketai) 10.Laikas išduoti: max 0.5 s 11.Talpa stacker: 150pcs (0,8 mm), 100vnt galima, kai papildomą rietuvių reikia Kontroliuoti sąsaja : Šis dozatorius suteikia tiek I/O ir RS232 sąsaja galios lygis.PWL valdymo sąsaja vadovauja standartas 12pin (2.54 mm) socket CN3of kontrolės valdyba, RS232 valdymo sąsaja vadovauja standartas 3pin (2.54 mm) socket CN7.

TTL valdymo sąsaja (CN3)

Klaida

Tuščia

Išėjimo Žemo Lygio veiksminga