HONDA AFRIKA TWIN CRF1000L Grupių Nulio apsauginės Plėvelės Screen Protector, Prietaisų Skydelio Brand New

honda cbr 600 f2, "honda" monkey z50, honda xrv750 afrika twin rd04, afrika twin crf1000l, crf1000l, honda magna vf750, afrika twin, cbr150r, honda afrika twin crf1100 apsauga, af24

Įmontuoti

HONDA AFRIKA TWIN CRF1000L

Medžiaga: Pagaminti iš visiškai Aišku, premium TPU filmas

Mūsų klasteris screen protector yra dviejų dizainų.Mėlyna šviesa viena, rekomenduojama, ji yra labiau Praktiški, Ultravioletinių-įrodymas, Sprogimų Raštas, ir lengviau įdiegti.

Savybės : Tiksliai supjaustyti puikus grupių ekranas Pagamintas iš Krištolo skaidrumo premium TPU plėvelė Apsaugo grupių ekraną nuo įbrėžimų, dulkių, šilumos, šiukšlių ir UV Ruoniai esamų įbrėžimų apačioje ir daro grupių ekranas kaip naujas, vėl Lengva valyti ir nuvalykite purvą išjungimas be baimės subraižyti grupių ekrano nepalieka jokių likučių, kai pašalinama Ateina su Valymo rinkinys ir Valytuvas Įrengimas: 1: Gera klasterio ekranas su mikropluošto šluoste, siekiant pašalinti nešvarumus ir du; 2: Pašalinti apsauginiu sluoksniu, etiketės 1 Žingsnis.(Įsitikinkite, kad filmas nėra sugalvoti aišku, linijinės) 3: Su įdėklu visiškai pašalinti, purškimo liberalų vandens kiekį ant lipnios pusės. 4: Šviečiantys screen protector mygtuką arba krašto, tada atsargiai padėkite jį ant grupių. 5: Švelniai išspauskite vandens ir oro kišenės su išspausti.Stenkitės pašalinti kuo daugiau vandens ir oro kišenės, kaip jūs galite. 6: Pašalinti apsauginiu sluoksniu, etiketės Step2.(Įsitikinkite, kad filmas lieka puikiai aliged ir neleidžia sugalvoti viršuje sluoksniu. 7: Naudoti išspausti pašalinti likusius oro kišenės ir vandens procesui užbaigti.Sveikiname!Jūsų klasteris ekraną, dabar yra visiškai apsaugotas, mūsų produktą.Dėl asmens amatų problemų, gal šiek tiek burbuliukų, yra normalus reiškinys.

Prekės Pavadinimas NoEnName_Null
Elemento Plotis 0inch