3.7 V Jutiklinio Ekrano Motociklo Pirštines Įkraunamas Elektrinis Šildymas Pirštinės 3 Lygių Temperatūros Slidinėjimas Pirštus Šilčiau Gants Moto

exo šildomos pirštinės, puodelio šildytuvas, pirštinės motokroso, lytis elektros pirštinės, paieškos šildomos motociklo pirštines, ktm exc, moto kailio pirštinės, neoviva, gerbing šildomos pirštinės motociklas, elektrinis motociklas cykl

Kulka Taškų:

1、Greitas kaitinimas: Importuojamų aukšto efektyvumo kompozicinės anglies pluošto šildymo laidai, aukštos šildymo temperatūra, greitas šildymas, ilgas tarnavimo laikas, lyginimo pasipriešinimo, saugūs ir patikimi.

2、patogus Dizainas: Pirštu liesti, galite žaisti mobiliuoju telefonu, skambinti ir atsiliepti į skambučius, dėvint pirštines, labai patogus dizainas.Pirštų ir atgal vertus, gali kaisti, šiltesnis nei daugelis pirštinės rinkoje, kad tik šilumos ranka atgal.

3、3 Temperatūros Lygiai: Palaikykite 3 sekundes pradėti arba uždaryti. 3 temperatūros lygiai, raudona aukšta temperatūra 40-45℃, balta terpės temperatūra 35-40℃, mėlyna žemoje temperatūroje 30-35℃.

4、Baterija: Naudoti 2 3.7 V 4000 mAh ličio baterijas.Įdėkite bateriją į užtrauktukas kišenė ant nugaros, pirštinės ir kištuką į kišenę, tada paspauskite mygtuką 3 sekundes, kad įjungtumėte smart switch ant rankų, nugaros.

5、Platus Naudojimas: Tinka įvairių lauko sporto, pavyzdžiui, pėsčiųjų, kempingas, žvejyba, medžioklė, veikia, jodinėjimas, slidinėjimas, alpinizmas, vairavimo ir kt.

Specifikacija:

Pavadinimas: Elektrinis Šildymo Pirštinės

Specifikacijos: akumuliatorius box tipo/tipo baterija

Medžiaga: nailonas + medvilnė

Ličio baterija: 4000 mAh

Baterija box tipas: 3 1,5 V baterijos

Funkcijos: neperšlampama, šilta, neslidus jutiklinis ekranas

Temperatūra: apie 45 laipsnių Celsijaus

Šiltas palaikymo laikas: pastovi temperatūra apie 3-6 valandas