3D flip piniginės Odos atveju Alcatel 5X 1V Plius Haier I4 Huawei Mėgaukitės 20 SE, Motorola Moto G Groti Power 2021 Telefono dėklas

alcatel 1v 2020 atveju, mobilus alcatel 1v, atveju haier 10, "nokia e52", a20 telefono, "motorola", moto g galia, už Haier, alcatel telefono, garbės x10

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvėje!Pastaba: (, prašome perskaityti prieš tvarka) 1. Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis Plius Nemokamas pristatymas tačiau tai nėra teikiančios logistikos stebėjimo ,Laivybos laikas yra apie 39~60 dienų.Orkestromokykla.lt Užsklanda Laivybos Turi Logistikos sekimo yra sąlyga, ir transportavimo metu yra apie 35 dienas.Saugiau ir trumpesnis, tranzito laikas, nei normalus sklypai , mes bus gauti nemokamai pašto, Bet tik kelios šalys gali pasirinkti Orkestromokykla.lt Standartinis Pristatymas Turite Logistikos sekimo yra sąlyga,ir transportavimo metu yra apie 21 dienų,Reikia imti mažiau laivybos, nes jis bus padidinti jūsų pirkimo kaina, mes tiesiog stengiamės pasiūlyti geriausią kainą jums.Tiesą sakant, tai greičiau daugeliui šalių, ypač labiausiai iš ES šalių.Yra daugiau kokybės logistikos, jei turite bet reikia, jūs galite susisiekti su mumis. 2. Mes nepriimame jokių ginčų, jokios sekimo numerį. 3. Jeigu tu negali gauti prekes po 60 dienų, mes grąžinsime besąlygiškai. 4. Jei turite kokių nors klausimų, jūs nesuprantate, prieš užsakant, jūs galite susisiekti su mumis arba padaryti dėmesį nuo užsakymo.Mes procesą po to, kai mes matome pastaba. 5. Jei jūs turite ketinimą bendradarbiauti ir turėti daugiau kiekį, galite tinkinti savo mėgstamą modelį.Kai jūs padarysite užsakymą,tai reiškia, kad jūs sutinkate su aukščiau nurodytos instrukcijos .

Suderinamos Prekės Keli modeliai
Prekės Pavadinimas Guoenenyy