Mano Vyras, aš Tave Myliu, Gimtadienio Dovanos-nuo Žmoną Jubiliejaus Dovanos Vyrams Asmeninį Savo Vardus Lazeriu Graviruotas Kišenėje Žiūrėti

slaugytojų žiūrėti, popieriaus graviravimas, ary laikrodžiai, marškinėliai žmona, vyrai kišenėje žiūrėti, dėžės kišeniniai, žiūrėti, xiaomi spalva nfc, dovana vyrui, gimtadienio dovana vyrui

Produkto Specifikacijos:

Skersmuo: Apie 3,5 cm

Storis: Apie 1,5 cm

Bendras Ilgis Grandinės: Apie 80cm

Pakuotės Turinys:

1*Kišeninio Laikrodžio su Grandinės

KLIENTŲ Q&A:

Q1: Ką daryti, kai negali žiūrėti rodo teisingą laiką?

---- Įprasta, kad kvarcas turės apie 1,5 antroji klaida, o darbo.Laikas, taip pat bus paveikta, jei žiūrėti supa magnetinis laukas.

Q2: Jei baterija baigsis, kaip pakeisti nauju?

---- Yra ritininės ant nugaros pusę žiūrėti.Galite naudoti peiliu atidaryti, tai šiek tiek ir pakeisti bateriją. (Prašome nuolat atsargūs ir geriau naudoti pirštines, norėdami apsaugoti jus, nes ašmenys yra aštrūs. )

Q3: Kaip nustatyti laiką?Kai gaunu žiūrėti, tai rodo neteisingą laiką.

---- Prašome ištraukite karūną ant viršaus tai žiūrėti, ir tada jūs galėsite reguliuoti nustatyti laiką. (Žr. nuotrauką žemiau.)

Laivybos Politika:

1. Mes atsiųsime elementą, per 5 darbo dienas nuo mokėjimo būti patvirtinta Orkestromokykla.lt.

2. Laivybos laikas Reguliari laivyba yra 35-45 darbo dienomis (Brazilija paprastai reikia 50-70 dienų).Jei jums reikia elementą, skubiai, prašome apmokėti papildomas išlaidas už greitesnis pristatymas metodas, arba susisiekti su mumis tiesiogiai .

3. Kartais ji galėtų būti ir ilgesnis dėl blogo oro, laiko švaistymas muitinės klirensas.

4. Gavę jūsų užsakymą 24 valandų, prašome ją atidžiai patikrinti.Prašome susisiekti su mumis tiesiogiai, jei turite kokių nors klausimų.

5. Jei turite ne jis gavo per laivybos laikas, prašome susisiekti su mumis, be abejo.Mes tai patikrinti jūs su laivybos kompanija ir papročius.

Šiltas Mandagumas:

Rusijos užsakymai : VISĄ gavėjas pavadinimas yra būtina, nes rusijos politika.

Už dropshippings : Kad per CSV skaičiuoklės yra priimtinas.

Už didelius užsakymus, teikiame nemokamas siuntimas per DHL .

Vyrai Moterų, Merginų, Vaikų Berniukų, Mergaičių Mėgėjams Klasikinis Senosios Kišenėje Žiūrėti
Prekės Pavadinimas FAITHEASY
Surinkite Medžiagos Tipas Akrilo
Dial Lange Medžiagos Tipas Akrilo