Anglies Pluošto, Automobilių Durų Vidinė Rankena, Rėmas Dekoro Lipduko Apdaila Mercedes Benz C Klasė W205-18 GLC X253 2016-18

amg glc x253, merceded w213, skirtuko w205, led mercedes c w205, amg w205, stilius glc 43, w205, mercedes klasės w205 priedai, mercedes-benz w205 ratų priedai, w205 tegus

Anglies Pluošto 4pcs Automobilių Durų Vidinė Rankena Rėmo Apdaila Padengti Apdaila Mercedes Benz C Klasė W205 2015-18 GLC X253 2016-18 100% naujas produktas Pakuotė : 4 Gabalus Spalva : Anglies Pluošto Spalva Juoda Medžiaga: Anglies Pluoštas Kostiumą-Mercedes Benz C Klasė W205 2015-18 GLC X253 2016-18 Pastaba :

Prašome įsitikinkite, kad prekės atitiktų savo automobilį prieš užsakymą.ačiū.

lipniosios juostos yra ne atgal.Prašome atkreipti dėmesį, kad prašome naudoti plaukų džiovintuvas sušilti.

lipnios juostos prieš įdiegta, kad prekės stick sandariai. (Nereikia per karšta)

Įdiegti veiksmus :

1. Įsitikinkite, kad švarus ir sausas įdiegti vietą.

2. Atidžiai bandymo tinka gabalas install vietą.

3. Atsargiai nuplėšti klijai aplinkosaugos ¾enklelis, Gali naudoti plaukų džiovintuvas sušilti lipnia juosta prieš įdiegti.

4. Fiksuotoje padėtyje atsargiai, klijuoti iš vienos pusės.paspauskite tvirtai tris minutes.

5. Nerodo stiprios saulės šviesos ar vandens per 48 valandas.

6. Jums gali eiti į profesionalus automobilių parduotuvė įdiegti.Mokėjimo

Mokėjimas per Orkestromokykla.lt sąlyginio Deponavimo Po mokėjimas patvirtino, mes pristatymas jums kuo greičiau.

Laivybos prekės bus vežamos iš kinijos per 2 darbo dienas, po to, kai mes gavome jūsų mokėjimą.

7 – 30 dienų, Australijoje, pietryčių Azijoje ir Azijos

10 – 35 dienų, Jungtinė Karalystė, Jungtinės amerikos valstijos ir Kanada

20 – 48 dienų Europoje, Pietų Amerikoje, Artimuosiuose Rytuose, Azijoje

35 – 60 dienų, Italija ir Brazilija (siuntimas ir muitai įvykiai)

Grąžinimo Politika 1. Prašome perskaityti mūsų Grąžinimo Politikos, atsargiai, prieš užsakymą. 2 .No return bus priimtinos per 14 dienų po paketas būtų gauta.Ne, ieškinys gali būti pateikiamas per 14 dienų nuo pakuotės buvo pristatytos.nedelsdami susisiekite su mumis.jei turite kokių nors problemų su produktu. 3 .Tik klaidingas ir neteisingas punktas bus keičiamasi, Prašome pateikti aiškią foto elementą, kurį gavote, taigi, galime daryti mainų procesą. 4 .Mes labai rekomenduojama profesionalų montavimą visų produktų, instaliavimo instrukcijos nėra įtrauktas į kai kurių produktų.jei prekės tvirtino, nes netelpa, profesinės įrodymų reikia. 5 .Dėmesio : Prašome patikrinti produktus, kruopščiai, pagal vežėjo akis atvykus, nėra pažeistas reikalavimas bus pagerbtas per 3 dienas po prekių pristatymo.jei prekės yra nustatyta sugadintas atvykus, prašome atsisako pasirašyti ir fotografuokite problema, mes failų žalos, teigia, kad laivybos kompanija.Po reikalavimas buvo patvirtintas, mes išsiųsti naują pirkėjui. 6 .Pirkėjas yra atsakingas už grąžinimas prekių mokesčius, bet kuriuo atveju, Pristatymas, įteikimas mokestis nėra grąžinamas, bet grįžti atveju.

Susisiekite su mumis, 1. Geriausias būdas susisiekti su mumis yra Orkestromokykla.lt pranešimai ir TradeManager.

2. Mes visada atsakyti Orkestromokykla.lt pranešimai, kurie yra išsiųsti mums užklausą, paprastai per 24 valandas nuo jo gavimo ar greičiau.

3. Mes atsakysime į visus Orkestromokykla.lt pranešimai metu, mūsų darbo valandomis.(Pirmadienis-penktadienis 9:00 iki 6:00 pm HKT, išskyrus visas Šventes)

4. Prašome nepalikite bet mažai išsamios pardavėjo reitingus,neutralų ar neigiamą grįžtamąjį ryšį, prieš tai susisiekę su mumis.

Mes įsipareigojame jums pasitenkinimo garantija.

Atsiliepimų Tikimės, kad jūs turite laimingas pirkinių laiko mūsų parduotuvėje.ir galite pasidalinti su mumis.Nesidrovėkite palikti atsiliepimus, savo teigiamas grįžtamasis ryšys bus mūsų didžiausias atlygis.Jeigu turite kokių nors nuomonių, prašome nedvejodami susisiekite su mumis, ačiū.

Apie chromatines aberacijas

Medžiagos Tipas Anglies Pluošto