Gryna Spalva Apversti Telefoną Atveju sFor Funda Sony E5 Minkštas Silikoninis Telefono dėklas Aprėptis Raštuotas Silikono Atveju Sony Xperia E5 Casca

atveju iphone11 oda, iphone8 oda, i telefono 11 piniginės, "iphone" 11 nuogas, "iphone" 11 pro dygsnio, iphone 12 pro max meno, carcasa i telefono 11 pro, atveju iphone, 11 pro metalo, atveju iphone11 oda, case for iphone xr monetų kalykla"

PASTABA: Prašome perskaityti prieš pateikdami užsakymą, ačiū!!!

1. Jeigu jūsų bendra užsakymo suma yra mažesnė nei $5.00, mes nemokamas pristatymas per 4PX Singapore Post OM Pro, NR. stebėjimo už nedidelius užsakymus (pamatysite sklypo buvimo Kinijoje, nesijaudinkite apie tai, tai ne čia).

Jei norite, su stebėjimo, laivybos būdas, prašome pasirinkti Kinija Paštu, Oro Paštu, arba Orkestromokykla.lt Standartinis Pristatymas ar ePacket arba DHL ar UPS, tačiau ji bus išleisti daugiau pinigų už pristatymas.

2. Joks Ginčas, prašome : nereikia atidaryti ginčo per 60 dienų (Brazilija 90 dienų) , nemalonu, palaikom gerus verslo santykius, Ačiū už jūsų geranorišką supratimą.

a.Jei Patvirtinkite Laikas artėja, bet jūs vis dar gauti jūsų užsakymą, prašome kreiptis į mane (Kad Pranešimas arba Siųsti Pranešimą, kad Pirkėjas), manau, bus taikomas pristatymo dienos jums.

b.Jei praėjus 60 dienų (Brazilija 90 dienų), jūs vis tiek negaunate prekės, prašome kreiptis į mane (Kad Pranešimas arba Siųsti Pranešimą, kad Pirkėjas), man bus grąžinti visą pinigų jums.

Dizainas dėl mobiliųjų Telefonų Atveju para Raštas Apsaugoti Deloque Piniginės Atveju
Savybės už capinhas fundas Maišelį estuche carcasas Ląstelių apvalkalo ajax
Tipas dėl Silikono Padengti estojo Raštas Kryty Televido Bamperis Atveju
Feature2 schelp omhulsel concha carapaca skal guscio para vienam supilkite telefonas