OM-M4/3 Adapterio Žiedas Olympus OM Objektyvu Micro 4/3 Mount fotoaparatas " OM-D E-M5 E-PM2 už Panasonic G1 G2 G3 GF5 GF6 GX1

gimtadienis jojo siwa, mini usb li, fotoaparatas " panasonic lumix, blue usb, rudenį mados megztinis, "olympus" nikkor objektyvo adapteris, bling mobiliojo telefono turėtojas, micro 4 3 olympus adapteris, Lumix, ef micro

Savybės:

Šio objektyvo apsodo adapteriu daugiausia naudojama jungiant "OM Klasikinis Rankinis Objektyvo" iki "fotoaparatų su Micro 4/3 Mount".

Visiškai rankinis valdymas, rankinis fokusavimas ir rankinis ekspozicijos.

Nėra elektros jungtis į žiedą, kad diafragma kontrolės objektyvas yra nustatyti rankiniu būdu.

Tai leidžia sutelkti dėmesį į begalybę.

Įdiegti, pašalinti ir objektyvas veikia sklandžiai.

Lygaus paviršiaus, lygaus paviršiaus pastangų kalno, bauda turi būti lengvas ir stiprus.

Skirtas Panasonic G1 G2 G3 G5 GH1 GH2 GH3 GF1 GF2 GF3 GF5 GF6 GX1 GX2;

už " Olympus E-P1 E-P2, E-P3, E-P5 E-PL1, E-PL2, E-PL3 EPL5 EM-P1 EM-P2) EMD ir naujų modelių.

Techniniai duomenys:

Medžiaga: Metalas

Suderinama objektyvas: OM Klasikinis Rankinis Objektyvo

Suderinami fotoaparatai: for Micro 4/3 Mount fotoaparatas

Priekiniai mount: OM Klasikinis mount

Galiniai mount: for Micro 4/3 Mount

Elementą dydis: 6 * 6 * 3cm / 2.6 * 2.6 * 1.0 į

Prekės svoris: 74g / 2.6 oz

1 x Objektyvo Adapteris

1. VISAME PASAULYJE LAIVYBOS. (Išskyrus tuos atvejus, kai kuriose šalyse ir APO/FPO)

2. Užsakymai tvarkomi laiku, kai mokėjimo tikrinimo.

3. Mes tik laivas patvirtino, kad adresai.Savo užsakymą adresas TURI SUTAPTI su jūsų pristatymo adresą.

4. Vaizdai rodomi ne faktinio prekės ir jūsų nuoroda tik.

5. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis.Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną.

6. Jei negavote orderafter 30 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis.Mes jums sekti savo užsakymą ir susisieksime su jumis artimiausiu metu.Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas!

7. Pristatymo Terminas:

1. Jūs turite 7 dienas susisiekite su mumis ir 30 dienų grąžinti jį nuo gavimo datos.Jei prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienos, laikoma, naudojama ir MES NE ISSUEA GRĄŽINTI pinigus AR PAKEISTI į jus.IŠIMČIŲ NĖRA!

Laivybos išlaidos yra padengti abu pardavėjo ir pirkėjo pusėje.

2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų užsakymo ID.

3. Mes grąžinsime VISĄ SAVO LAIMĖJUSIO PASIŪLYMO SUMĄ, gavęs prekę į savo pradinę būklę ir pakuotes, visi komponentai ir priedai įtraukti, PO TIEK Pirkėjas ir Pardavėjas atšaukti operaciją iš Orkestromokykla.lt.ARBA, galite pasirinkti, kad pakeisti.

4. Mes padengti visas siuntimo išlaidas, jei prekė (- s) (yra) ne taip, kaip reklamuojama.Sugedę daiktai TURI BŪTI nurodyti ir grįžo su originalia pakuote, jei įmanoma.Jūs turite mums pasakyti, ką defektus ir pateikti mums savo užsakymo numerio.

Jūs sutinkate, kad visus pirmiau išvardytus politikos po užsakymo dėl Orkestromokykla.lt!

Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo!Atsiliepimai yra labai svarbus.Mes prašome, kad jūs su mumis iš karto PRIEŠ, jūs suteikiate mums neutralų ar neigiamą atsiliepimą, taip, kad mes galime atlikti iki jūsų pasitenkinimą.

Neįmanoma spręsti problemų, jei mes nežinome apie juos!

Suderinamos Prekės "Olympus"
Sertifikavimo NĖRA