Elektrinis Momentinis Vandens Šildytuvas Sienos Montuojamas Valdymo Balsu Namų Momentinis Elektrinis Vandens Šildytuvas Vonios Maudymosi 220-240V 8500W

galia vandens šildytuvas, electr šildytuvas, vonios šildytuvai prie sienos tvirtinamas, vandens, elektros šildytuvas, šilumos, vandens, šildytuvas, šildytuvas vandens, vandens dujų šildytuvas 220v, niūrus, jaukus kojų

Prie sienos tvirtinamas Balso Kontrolės Namų Momentinis Elektrinis Vandens Šildytuvas Vonios Maudymosi 220-240V

Savybės: 1. Viena mašina su daugybe funkcijų, momentiniai šilumos ir pastovi temperatūra, tinka maudytis, po dušu, skalbimo patiekalai, daržovių plovimo, skalbimo paviršius, valyti dantis, plauti drabužius ir kt.

2. Pažangi pastovios temperatūros chip, aliuminio die-casting šildymo įstaiga, anti-dry deginimas apsaugos, kovos su nuotėkio apsauga, atsparus vandeniui IPX4 shell, savikontrolės power on.

3. Built-in anti-nuotėkio apsauga, realaus laiko lustas stebėsena, siekiant suteikti jums su kelių apsaugos, ne tik pagal naudojimo laiką ir žmonių skaičių, patogiau naudoti.

4. Pažangi lusto technologija, jungiamojo su šildymo sistema, realiuoju laiku kontroliuoti šildymo galia pagal vandens galia ir temperatūros pokyčių, patogų maudymosi aplinka.

5. Grūdintojo stiklo skydelis palietus mygtuką, nr. purslų, įbrėžimams atsparus skydas, jautrus neliesti ir LED ekranas, tinka naudoti namuose.

Specifikacija: Būklė: 100% Visiškai Naujas

Elemento Tipas: Momentinis Elektrinis Vandens Šildytuvas

Medžiaga: Grūdintas Stiklas + Aliuminio Die-casting Šildymo Įstaiga

Šildymo Galia: 3.5/4.5/5.5 KW

Šildymo Sistema: Aliuminio Die-casting Šildymo Įstaiga

Darbinis Vandens Slėgis: 0.02-0.6 MPa

Įtampa / Dažnis: 220-240V / 50-60Hz

Galia: 8500W

Atsparus vandeniui Klasė: IPX4

Valdymas: Neliesti Kontrolės

Spalvos: Raudona, Juoda, Mėlyna (pasirinktinai)

Maitinimo Laido Ilgis: Apytiksl. 50cm / į 19.7

Gaminio Dydis: Apytiksl. 37 x 20 x 7 cm / 14.6 x 7.9 x 2.8

Svoris: Apytiksl. 3942g / 139oz

Paketų Sąrašo: 1 x Elektrinis Vandens Šildytuvas 2 x Varžtas 2 x Užsukamu

Pastaba: 1. Nerekomenduojame potinkinis montavimas, nereikia prisiimti atsakomybę už problemos. 2. Nustatyti padėtį pagrindinį įrenginį, atkreipkite dėmesį į poziciją iš pagrindinio bloko ir vandens įleidimo ir išleidimo sienos yra išlygintos, teisingą kryptį, atkreipti dėmesį į ilgį vandens vamzdžių ir vielos. 3. Kai įjungiamas arba išjungiamas vanduo, prašome veikia į kampą vožtuvas vandens įleidimo ir išjungti vandenį ir elektros energiją po plovimo. 4. Potinkinė instaliacija turi būti prijungtas prie slėgio įranga. 5. JAV standarto diegimo sąlygos: turi būti įdiegta pagal 220V-240V daug įtampos sąlygomis, aplinka reikalauja 4mm2 laidai, ir jungikliai reikia daugiau nei 40 amperų.

Apie atsiliepimą

Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo!Atsiliepimai yra labai svarbus, Mes reikalaujame, kad jūs su mumis iš karto PRIEŠ, jūs suteikiate mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys, kad galėtume tinkamai spręsti savo problemas.

Neįmanoma spręsti problemų, jei mes nežinome apie juos!

1) Mes priimame Alipay", Vakarų Sąjunga, TT.Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO.

2) Mokėjimas turi būti atliktas per 3 dienų nuo užsakymo.

3) Jei jūs negalite kasos iš karto po aukciono arti, palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą Mokėjimai turi būti atlikti per 3 dienas.

Apie laivybos

1. VISAME PASAULYJE LAIVYBOS. (Išskyrus tuos atvejus, kai kuriose šalyse ir APO/FPO)

2. Užsakymai tvarkomi laiku, kai mokėjimo tikrinimo.

3. Mes tik laivas patvirtino, kad adresai.Savo užsakymą adresas TURI SUTAPTI su jūsų pristatymo adresą.

4. Vaizdai rodomi ne faktinio prekės ir jūsų nuoroda tik.

5. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis.Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną.

6. Jei negavote jūsų siuntą per laiką, prašome susisiekti su mumis.Mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau atsakyti.Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas!

7. Dėl išteklių būklę ir laiko skirtumų, mes pasirinkti, kad laivas jūsų prekė iš mūsų pirmą sandėlio greitas pristatymas.

8. Mes pardavėjas nėra atsakingas už importo muito, pirkėjas yra atsakingas už tai.Bet koks ginčas, kurį sukelia tai neprotinga.

9. BR pirkėjas, prašome pateikti cpf ar cnpj, ji bus jums geriau, kad jį gauti gerokai greičiau.ačiū

Grąžinimo ir atlyginimo

1. Jūs turite 7 dienas susisiekite su mumis ir 30 dienų grąžinti jį nuo tos dienos, kai ji buvo gauta.Jei ši prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienos, yra laikoma, naudojama ir MES NE PROBLEMA JUMS GRĄŽINTI pinigus AR PAKEISTI.IŠIMČIŲ NĖRA!Laivybos išlaidos yra padengti abu pardavėjo ir pirkėjo pusėje.

2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų go#.

3. Mes grąžinsime VISĄ SAVO LAIMĖJUSIO PASIŪLYMO SUMĄ, gavęs prekę į savo pradinę būklę ir pakuotes, visi komponentai ir priedai įtraukti, PO TIEK Pirkėjas ir Pardavėjas atšaukti operaciją iš Orkestromokykla.lt.ARBA, galite pasirinkti, kad pakeisti.

4. Mes padengti visas siuntimo išlaidas, jei prekė (- s) (yra) ne taip, kaip reklamuojama.

Įtampa (V) 220V
1 Momentinis Vandens Šildytuvas