45045 Sexy Lady Cat Eye Anti-mėlyna Šviesa Akinių Rėmeliai Moterų Dizaineris Optinių Akinių Mados Akiniai

studentų mėlyna šviesa akiniai, cat eye akiniai, katės akis, stiklas, arsun, mėlyna apsaugos akiniai, rėmo stiklo, palaipsniui mėlyna šviesa akiniai, akys stiklines moterų akiniai, akinių rėmeliai, mėlyna ramus akiniai

Į puslapio apačią, ten yra realios nuotraukos (mobiliojo telefono fotografavimo)

telefonas nuotrauka

Visos mūsų prekės bus tikrinamos ir kupini geros būklės, prieš pristatymas.Mes stengiamės patenkinti visus mūsų klientų.Jei dėl bet kokios priežasties jūs nesate patenkintas, galite grąžinti prekę mums pagal pradinę būklę per 7 dienas nuo gavimo grąžinamosios išmokos arba mainus.Prieš grąžinti prekę, prašome susisiekti su mumis dėl išsamios grįžti keitimo instrukcija.Mes grąžinsime jums po gavimo grąžinami elementus.Pirkėjas turės mokėti už laivybos išlaidų grąžinimo elementus.

Jūsų pasitenkinimą ir komentarai yra labai svarbu mums.Jei jums patinka mūsų gaminiai ir paslaugos, skirkite keletą minučių ir palikti mums teigiamų atsiliepimų ir 5 žvaigždučių.Mes vertiname tai labai daug.Jei jūs nesate laimingas, Prašome susisiekti su mumis prieš paliekant Neutralus arba Neigiamų atsiliepimų, mes ir stengiamės išsiaiškinti problemas.

Modelio Tipas Kietas
Modelio Numeris 45045